Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img

Новини

КОЛИШНІЙ ЖИДИЧИНСЬКИЙ ІГУМЕН СТАВ ЄПИСКОПОМ
(додано фотосесію)

2 лютого 2009 р.

Єпископ Кіровоградський і Голованівський Марк. Світлина з сайта Cerkva.infoУчора Київський Патріархат поповнився ще одним архієреєм. За Божественною Літургією у Володимирському соборі Києва Патріарх Філарет, архієпископ Михаїл та інші ієрархи висвятили на єпископа Кіровоградського і Голованівського архімандрита Марка (Левківа). Новопосвячений владика Марк – випускник Волинської духовної семінарії, колишній ігумен монастиря Святителя Миколая Чудотворця в с. Жидичин Ківерецького деканату, секретар духовної консисторії нашої єпархії.

Дізнавшись про рішення Священного Синоду від 25 січня цього року про обрання архімандрита Марка на вакантну Кіровоградську кафедру, багато волинян – священиків, ченців і мирян – посилили свої молитви за нього, а в день архієрейської хіротонії (висвяти) чимало з них прибуло на святкову Службу Божу в патріарший храм, уболіваючи, радіючи й вітаючи обраного Церквою на високе й відповідальне служіння...

02 лютого 2009 р.
НАГОДА ЗАДУМАТИСЬ

2 лютого 2009 р.

Священик Михайло Мельничук. Світлина прот. Віталія СобкаУ Маневицькій централізованій районній бібліотеці для дітей відбулося чергове засідання клубу «Книголюб». Тема цього разу була надзвичайно важлива: «Що означає жити щасливо?» Як уже траплялося раніше, бібліотекарі запросили на спілкування зі школярами (цього разу то були дев’ятикласники) і священика – о. Михайла Мельничука, настоятеля місцевої парафії Вознесіння Господнього.

«Нині повсюди насаджується думка, що найважливіше в житті – матеріальні блага, що нібито в цьому – людське щастя. Проте людина складається не лише з тіла, а й з душі. Ніхто не заперечує потреби тіла. Та справжнє щастя не можливе без забезпечення потреб духовних, того, що відкриває нам шлях до вічного блаженства у Царстві Небесному», – розповів душпастир дітям.

02 лютого 2009 р.
1-10  11-12
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо