Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img

Новини

БЛАГОСЛОВЕННЯ БАНДУРИСТЦІ

3 травня 2008 р.

Бандуристка Тетяна Ткач зі своїми ученицямиЄпископ Луцький і Волинський Михаїл, обласний декан протоієрей Іван Семенюк, декан кафедрального Троїцького собору протоієрей Володимир Подолець та інші священнослужителі побували на ювілейному концерті бандурної музики з нагоди круглої дати в житті заслуженого працівника культури України Тетяни Ткач, художнього керівника капели бандуристів «Срібні струни Волині» обласного державного училища культури і мистецтв. Духовенство відправило короткий молебень, владика привітав ювілярку (вона, до речі, є донькою відомого православного священика, спочилого у Бозі) і вручив їй благословенну грамоту.

03 травня 2008 р.
ЕКУМЕНІЗМ: ЗМІНА АКЦЕНТІВ

1 травня 2008 р.

Канцлер протоієрей Микола Цап – учасник Папського тижня у холмській вищій школі ім. Богдана ЯнськогоЩороку Вища школа ім. Богдана Янського у Холмі (Польща) проводить міжконфесійні заходи – так звані Папські тижні. На них запрошують і священнослужителів Київського Патріархату, зокрема з Волинської єпархії. Цього року в П’ятому папському тижні взяв участь канцлер, викладач Волинської духовної семінарії протоієрей Микола Цап. Він виступив із лекцією на тему «Православний погляд на духовні цінності – основу виховання нової еліти – у досвіді та перспективах взаємодії Церков».

Поділившись досвідом виховання майбутньої еліти на християнських засадах, о. Микола наголосив: «...Вступивши в третє тисячоліття, православні, католики і протестанти повинні змінити акценти в екуменізмі. Якщо раніше у Всесвітній Раді Церков головною темою було збереження миру на планеті, то сьогодні перед нами інше завдання...

01 травня 2008 р.
1-10  11-20  21-22
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо