Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Ними рухала любов (додано фотосесії)

26 січня 2014 р. Портрети убитих активістів київського євромайдану біля пам'ятника Жертвам політичних репресій у Луцьку. Світлина інформаційної служби єпархії.

В неділю, в Луцьку молитовно пом’янули загиблих під час сутичок «Беркуту» з учасниками акцій протесту в Києві.

Хресний хід пройшов від кафедрального собору Святої Трійці до Замкової площі, де перед пам’ятником жертвам політичних репресій відправили заупокійну літію. Богослужіння очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

Із владикою молились: декан собору протоієрей Микола Нецькар, інше духовенство, активісти луцького євромайдану, громадськість.

«Церква завжди надихалася, стоячи біля могил праведників, біля могил святих, – зазначив у своєму слові архіпастир. – Надихалася тому, що бачила велич Божу, правду Божу. Бог не в силі, Бог в правді. Сьогодні правда полягає в тому, що ми висловлюємо свою думку і хочемо бути почутими. В тому, що ми любимо Україну і бажаємо їй бути незалежною. В тому, що ми висловлюємо свою думку, а голос народу це голос Божий. І хто не чує народ, той не Божа людина».

Високопреосвященний закликав поставити лампадки, свічки на підніжжя пам’ятника, а також на вікна в домівках «в пам’ять про невинно убієнних за правду». На завершення на заклик митрополита всі проспівали многоліття тим, хто продовжує боротися за Україну.

Подібні богослужіння відбулися й у інших деканатах єпархії.

31 січня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо