Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Новий співбрат

17 грудня 2014 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл (другий справа в нижньому ряду) та єпископ Володимир-Волинський Матфей (другий справа у верхньому ряду) серед учасників висвяти ігумена Фотія (Давиденка) (перший справа в першому ряду) на єпископа. Світлина з сайта Cerkva.info

У день великомучениці Варвари митрополит Луцький і Волинський Михаїл та єпископ Володимир-Волинський Матфей взяли участь у святковому Богослужінні в столичному кафедральному соборі Рівноапостольного великого князя Володимира.

Як повідомляє сайт Cerkva.info, Відправу очолив Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. На ній відбулась архієрейська висвята ігумена Фотія (Давиденка) на єпископа Запорізького і Мелітопольського.

21 грудня 2014 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо