Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Документи Заяви

ЗАЯВА ПРЕС-СЛУЖБИ ЄПАРХІЇ

9 червня 2006 р.

Цими днями в Луцьку поширюється спотворена інформація, пов’язана з виявленням останків людських тіл на місці будівництва корпусу духовної семінарії, що поблизу кафедрального собору Святої Трійці. У зв’зку з цим прес-служба єпархії заявляє:

1. Унаслідок підготовчих робіт, які передують будівництву корпусу духовної семінарії справді виявлено фрагменти людських кісток. На місці, де нещодавно стояли корпус семінарії, єпархіальні склад та гараж, колись було старе міське кладовище, перенесене свого часу радянською владою.

2. Враховуючи, що на місці спорудження корпусу семінарії не виявилося масових поховань, церковною владою за погодження обласної та міської влади знайдені останки перепоховані на кладовищі біля собору відповідно до церковного уставу.

3. Зазначений випадок не спричинив заборони компетентними державними органами підготовчих робіт, пов’язаних з будівництвом семінарського корпусу, а тому робота триває.

09 червня 2006 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо