Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Заяви

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Заява митрополита Луцького і Волинського Михаїла

У зв’язку із загостренням суспільно-політичної ситуації в країні, відновленням кривавих сутичок у Києві благословляю священнослужителів і мирян єпархії...

18 лютого 2014 р.
ЗАЯВА ПРЕС-СЛУЖБИ ЄПАРХІЇ

28 липня Православна Церква відзначає свято Рівноапостольного великого князя Володимира разом із державним Днем Хрещення Київської Русі-України (згідно з Указом Президента України). Цього ж дня Київський Патріархат святкує храмовий празник патріаршого Володимирського собору в Києві. Тож на запрошення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета щороку на святкування прибувають численні паломники з усіх регіонів України.

Цього року під час організації доїзду прочан на торжество до Києва у Волинській єпархії зіткнулися з численними перешкодами...

02 серпня 2010 р.
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо