Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Володимирський міський деканат

У Володимирі відправляють заупокійну літію по мирянах, які 20 років тому розпочали відроджувати собор Різдва Христового. У центрі – настоятель собору протоієрей Микола Удуд. Світлина з архіву протоієрея Ігоря Бігуна
НОВА ТРАДИЦІЯ

Священнослужителі собору Різдва Христового у Володимирі на чолі з настоятелем протоієреєм Миколою Удудом відправили заупокійну літію по жертводавцям, які за життя долучилися до відродження і розбудови цієї парафії. Звертаючись до присутніх, о. Микола зазначив: буде доброю традицією й надалі щорічно з нагоди річниці відродження собору поминати тих, хто 20 років тому розпочинав воскрешення володимирської святині.

26 грудня 2011 р.
Клірик собору Різдва Христового у Володимирі священик Юрій Здебський (зліва) взяв участь в урочистій передачі віфлеємського вогню на міжнародному автопереході «Устилуг–Зосин». Світлина з архіву протоієрея Ігоря Бігуна.
СВІТЛО РІЗДВА

19 грудня Україна зустріла віфлеємський вогонь. Його передача від скаутів Грубешова (Республіка Польща) відбулася на міжнародному автопереході «Устилуг–Зосин». У цій події взяв участь клірик собору Різдва Христового у Володимирі священик Юрій Здебський, приєднавшись до місцевих пластунів. Долучилися до цього заходу римо-католицький священик, представники міської влади. Звертаючись до присутніх, о. Юрій подякував за переданий вогник миру й любові та побажав, щоб свято Різдва принесло нашим державам процвітання, взаєморозуміння і Боже благословіння...

23 грудня 2011 р.
Учасники круглого столу, присвяченого 810-річчю Данила Галицького і 10-літтю створення державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир». У верхньому ряду четвертий справа – настоятель собору Різдва Христового у Володимирі протоієрей Микола Удуд. Світлина з архіву священика.
КОРИСНА СПІВПРАЦЯ

13 грудня настоятель собору Різдва Христового у Володимирі протоієрей Микола Удуд разом із місцевим духовенством взяв участь у круглому столі, присвяченому 810-й річниці від дня народження короля Данила Галицького і 10-річчю створення державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир», що проходив у залі засідань міськвиконкому. До обговорення долучились начальник відділу охорони пам’яток історії та культури управління культури і туризму облдержадміністрації Василь Ворон, директор заповідника Романна Кучерява, представники наукових та громадських організацій...

16 грудня 2011 р.
Собор Різдва Христового у Володимирі. Світлина Сергія Дубинки
ДО ЮВІЛЕЮ СВЯТИНІ

Цього року парафія собору Різдва Христового у Володимирі відзначає 245-ліття зведення храму та 20-річчя його відродження. З нагоди цієї знаменної дати виготовлено буклети з пам’ятними зображеннями храму і духовенства собору, а також медаль за церковні заслуги, яку вручають активним парафіянам і жертводавцям.

12 грудня 2011 р.
Зліва направо: протоієрей Микола Удуд, головний редактор газети «Місто вечірнє. Володимир вечірній» Едуард Залуський, протоієрей Ігор Бігун. Світлина з архіву протоієрея Ігоря Бігуна
ВІДЗНАКА ЗА СПІВПРАЦЮ

З нагоди 20-ліття собору Різдва Христового у Володимирі настоятель протоієрей Миколай Удуд з кліриками нагородив колектив місцевої газети «Місто вечірнє. Володимир вечірній» ювілейною медаллю за співпрацю. Головний редактор Едуард Залуський подякував за нагороду та висловив упевненість про подальшу спільну діяльність із духовенством цього храму в утвердженні православної віри.

08 грудня 2011 р.
У селі Островок Володимирського міського деканату архієпископ Луцький і Волинський Михаїл освячує хрест на початок будівництва храму Апостола Андрія Первозваного. Світлина інформаційної служби єпархії
НОВЕ БУДІВНИЦТВО

У селі Островок Володимирського міського деканату постане храм Апостола Андрія Первозваного. На місці, де будуватимуть церкву, архієпископ Луцький і Волинський Михаїл освятив хрест. Із ним співслужили декан протоієрей Юрій Пилипець, районний декан протоієрей Євген Шевчук, настоятель храму протоієрей Сергій Кібаш.

За Богослужінням владика звернувся до присутніх, зазначивши: Господь Сам обирає місце будівництва Божого дому й на тих людей, котрі трудитимуться там, завжди посилає Своє благословіння. Чим більше храмів буде, тим гучніше лунатиме молитва, підкреслив архієрей.

12 квітня 2011 р.
Архієпископ Луцький і Волинський Михаїл освячує дзвони храму Рівноапостольного князя Володимира в однойменному місті. Світлина інформаційної служби єпархії
ДЗВОНИ ЛУНАТИМУТЬ!

Парафія Рівноапостольного князя Володимира в однойменному місті відзначила своє десятиріччя. З цієї нагоди архієпископ Луцький і Волинський Михаїл у співслужінні з міським деканом протоієреєм Юрієм Пилипцем, настоятелем парафії протоієреєм Юрієм Пікулою та іншим духовенством відслужив Літургію, освятив індитії (ризи на престіл і жертовник) та дзвони.

Після Відправи владика нагородив церковними відзнаками благодійників: орденом Святого Володимира ІІІ ступеня – Юрія Келестина і Миколу Юнака, орденом Миколая Чудотворця – Євгена Шелепіну, благословенними грамотами – Олега Барбелюка, Валерія Діброву, а також громаду в цілому.

Разом з усіма молився голова райдержадміністрації Валентин Скуба та інші високопосадовці...

03 січня 2011 р.
Протоієрей Микола Удуд. Світлина інформаційної служби єпархії
З НАДІЄЮ НА БОЖУ ПОМІЧ

Настоятель собору Різдва Христового у Володимирі протоієрей Микола Удуд благословив депутатський корпус новообраної міської ради. Душпастир, який також є її депутатом, виголосив молитву на закликання благодаті Святого Духа й окропив присутніх освяченою водою.

Вітаючи народних обранців, о. Микола побажав, щоб Божа ласка завжди була присутня при вирішенні всіх проблем районного центру. Також священик наголосив на своїй діяльності як депутата: першочергове завдання для нього – домогтися, «щоб у неділю не працювали ринки, магазини й люди могли спокійно прийти помолитися до храму».

25 листопада 2010 р.
Протоієрей Микола Удуд
НА СВЯТКУВАННІ ВОЛОДИМИРА

Місто Володимир відзначило 1022-ліття. 992 року тут засновано Волинську єпархію. З тих часів сивочолий град прикрашає храм Святителя Василія Великого, на честь якого названо князя Володимира під час його Хрещення.

Сьогодні в місті більше 10 храмів, центральні – собори Різдва Христового та Успіння Пресвятої Богородиці. На святкуванні «за заслуги перед містом» його голова П. Саганюк нагородив відзнакою міської ради настоятеля Різдво-Христової парафії протоієрея Миколу Удуда.

30 липня 2010 р.
Храмове свято на парафії Великомученика Юрія Переможця у Володимирі. Світлина Юрія Павлюка
БУТИ, ЯК ВІН

Парафія Великомученика Юрія Переможця у Володимирі відзначила храмове свято, яке очолив архієпископ Луцький і Волинський Михаїл. За Божественною Літургією з ним співслужили настоятель парафії, районний декан протоієрей Євген Шевчук, міський декан протоієрей Юрій Пилипець, багато місцевих священнослужителів. В урочистому Богослужінні взяли участь голова райдержадміністрації Валентин Скуба, голова райради Андрій Онищук, інші представники влади, воїни-афганці, котрі, бажаючи вшанувати пам’ять загиблих побратимів, принесли квіти до пам’ятника загиблим у локальних війнах, що розташований на території Юріївського собору.

Після Служби владика виголосив проповідь про наслідування святих угодників Божих. Зокрема зазначив, що, вшановуючи одного з великих воїнів Христових, котрий не боявся жодних випробувань, ми повинні мати таку ж ревну любов до Бога, таку ж велику любов до своєї Батьківщини. «Нехай...

07 травня 2010 р.
61-70  71-80  81-90  91-100  101-110  111-120  121-130  131-140  141-150  151-159
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо