Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Єпископ Матфей

У Луцьку в день смерті Тараса Шевченка, митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив заупокійну літію по Кобзареві. Світлина інформаційної служби єпархії
НЕ ЗАБУЛИ ПОМ’ЯНУТИ

У день смерті Тараса Шевченка священнослужителі й миряни обласного центру хресним ходом від кафедрального собору Святої Трійці пройшли до пам’ятника Кобзареві й помолилися за cпокій його душі.

Очолив богослужіння митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Із ним співслужили вікарій нашої єпархії єпископ Володимир-Волинський Матфей, канцлер протоієрей Микола Цап, ректор Волинської православної богословської академії протоієрей Ігор Швець, декан собору протоієрей Микола Нецькар та інше духовенство. До молитви долучились представники влади, громадськість, студенти...

13 березня 2012 р.
У луцькому кафедральному соборі Святої Трійці представлено вікарія єпархії. Зліва направо: єпископ Кіровоградський і Голованівський Марк, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній, митрополит Луцький і Волинський Михаїл, єпископ Володимир-Волинський Матфей. Світлина інформаційної служби єпархії
Є НАД ЧИМ ТРУДИТИСЯ

Учора в Луцьку представили новопризначеного вікарія нашої єпархії – єпископа Володимир-Волинського Матфея (Шевчука). З цієї нагоди Божественну Літургію в кафедральному соборі Святої Трійці очолив митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній. Із ним співслужили митрополит Луцький і Волинський Михаїл, єпископ Кіровоградський і Голованівський Марк, владика Матфей і духовенство собору.

Знайомлячи вірян із вікарієм (помічником правлячого архієрея), митрополит Антоній побажав йому плідно трудитися на ниві Господній. У Волинській єпархії є над чим працювати і як розвиватися, зазначив він. Сьогодні Київський Патріархат як ніколи єдиний, бо всі прагнемо мати в незалежній державі – незалежну Церкву, підкреслив архіпастир...

13 лютого 2012 р.
МИТРОПОЛИТ І ВІКАРІЙ

Архієпископа Луцького і Волинського Михаїла піднесено до сану митрополита. Як повідомляє офіційний сайт Київського Патріархату Cerkva.info, цією високою церковною нагородою владику відзначено з нагоди ювілеїв Святійшого Патріарха Філарета – 50-річчя архієрейської хіротонії та 45-ліття служіння на Київській кафедрі.


Крім цього Священний Синод призначив вікарного архієрея для нашої єпархії. Єпископом Володимир-Волинським, вікарієм Волинської єпархії, став владика Матфей (Шевчук), який до цього був керуючим Дрогобицько-Самбірською єпархією.

23 січня 2012 р.
61-70  71-80  81-90  91-100  101-110  111-120  121-130  131-140  141-150  151-153
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо