У храмах єпархії правлять Великий покаянний канон преподобного Андрія Критського
У перший день Великого посту, 23 лютого, в кафедральному Свято-Троїцькому соборі це особливе богослужіння очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл.
Згідно з Церковним Уставом, Великий покаянний канон відправляється частинами протягом перших чотирьох днів Великого посту та повністю – на Ранній четверга п’ятого тижня.
Творінню преподобного Андрія Критського вже понад 1300 років. Імовірно, покаянний канон святитель написав незадовго до своєї смерті для келійного вжитку. Він розкриває, як злі вчинки стають приводом розмірковувати про свої гріхи, а добрі – про відсутність своїх чеснот. Спастися можна через віддалення від пороків та пристрастей і наслідування чеснотам угодників. У протилежному разі недбалий грішник приречений горіти в полум’ї пекла, а це, як вважає св. Андрій, не що інше, як полум’я власних пристрастей.
Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).
Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).
25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.
Укази єпархіального архієрея в 2015 р. 02 листопада 2015 р.
Звернення Управління єпархії та Управління ДСНС у Волинській області 18 серпня 2015 р.
Резолюція міжнародної науково-практичної конференції на тему: «Християнська традиція Київської Русі»* 10 червня 2015 р.
Усі документи