Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

У ВОЛОДИМИРІ ВШАНУВАЛИ ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ЮРІЯ ПЕРЕМОЖЦЯ

6 травня 2006 р.

Єпископ Луцький і Волинський Михаїл очолив храмове свято громади великомученика Юрія Переможця, що у Володимирі. Під час Божественної Літургії у храмі, який вважається військовим (поряд дислокується військова бригада), разом із владикою молилися володимирський декан протоієрей Юрій Пилипець, настоятель протоієрей Євген Шевчук, близько 15 місцевих священнослужителів. Учасниками торжества стали й голова районної державної адміністрації Юрій Михалець та інші представники влади.

За Службою Божою преосвященний виголосив проповідь про наслідування святих угодників Божих. Він зазначив, що «читаючи життя святих, зокрема, життя великомученика Юрія Переможця, ми стверджуємось у вірі та знаходимо для себе ідеали, зразки для наслідування». Також архієрей закликав присутніх брати приклад зі святого Юрія й старатися як і він бути воїнами Христовими, борячись найперше проти зла у собі.

Після Богослужіння відбулося спілкування преосвященного з головою райдержадміністрації. Сторони підтвердили намір про співпрацю та окреслили її перспективи.

06 травня 2006 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо