Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

ПРИКРАШАТИ ХРАМИ Й ДУШІ

Храм Покрови Пресвятої Богородиці в Нововолинську. Світлина Данила Зінкевича

Архієпископ Луцький і Волинський Михаїл відвідав Покровську парафію в Нововолинську з нагоди завершення зовнішньої реконструкції її храму. Ще не так давно, у 1992 році, це був перший православний дім Божий у молодому шахтарському місті, переобладнаний із адміністративного будинку.

Владика освятив зовнішні стіни, у співслужінні з деканом протоієреєм Стефаном Фульмесом, настоятелем священиком Ігорем Фесиною, кліриком парафії священиком Орестом Піджарком та іншими священнослужителями звершив Божественну Літургію, сказав архіпастирське слово про важливість прикрашання храму як споруди та храму душі – добривими вчинками, насамперед прощенням.

10 грудня 2009 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо