Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ЗНОВУ ЧУДО?

Ікони, які, ймовірно, оновилися в с. Городище-1 Луцького районного деканату

Сьогодні настоятель парафії Святителя Миколая Чудотворця в с. Городище-1 Луцького районного деканату священик Богдан Лисак повідомив архієпископові Луцькому і Волинському Михаїлові, що в житлі його парафіянки Віри Шпак, за її словами, першого тижня Великого посту оновились ікони. Це прості, звичайні образи Спасителя і Пресвятої Богородиці з Дитятком, які вона придбала 1975 року. Торік у хаті була пожежа, згорів навіть рушник над іконами, але вони самі лише закіптюжилися ззовні та зсередини. Днями о. Богдан відслужив молебень у цій оселі.

Владика Михаїл, зважаючи на ймовірність чуда, благословив настоятелю спостерігати за реліквіями, якщо потрібно – влаштувати відповідні дослідження, щоб підтвердити (або спростувати) факт оновлення.

05 березня 2010 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо