Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ЛИШЕ ТРИ!..

Волинський краєзнавчий музей
У Волинському краєзнавчому музеї до 19 березня триває виставка «Зламані долі. Комуністичний терор в Україні 1920–1950-х років». На одному зі стендів представлено шокуючі факти про знищення українського духовенства комуністичним режимом. Зокрема, відвідувачі дізнаються, що станом на 1939 рік з 1 435 священиків, які служили в УРСР, продовжували душпастирювати лише троє. На виставці також можна ознайомитися з відповідною літературою, з якої можна дізнатися, що з перших років існування радянської держави комуністичне керівництво вбачало в релігії та віруючих злісних ворогів радянської влади, оскільки норми християнської моралі не відповідали безбожній ідеології. Знищення Церкви було одним з першочергових завдань совєтів. Тому репресій зазнали служителі всіх конфесій.
17 березня 2010 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо