Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ДІЯТИ РАЗОМ І АКТИВНІШЕ

Протоієрей Віталій Собко на засіданні Волинської ради Церков. Світлина Леоніда Максимова
Сьогодні на черговому засіданні Волинської ради Церков (ВРЦ) виступив представник нашої Церкви протоієрей Віталій Собко. Він нагадав учасникам зібрання, що спільна діяльність конфесій є дуже важливою і потрібною. Очевидно, що об’єднані зусилля різних Церков для вирішення гострих, насамперед морально-етичних проблем ефективніші, краще сприймаються і владою, і суспільством. Однак – повідомив священик – «духовна консисторія Київського Патріархату дещо засмучена тим, що Волинська рада Церков не повністю використовує сприятливих умов для злагодженої праці, не використовує всіх своїх можливостей. Інколи навіть складається враження: якби не традиція проводити щороку благодійний марафон, то ми б не відчували потреби збиратися».

За словами о. Віталія, деякі члени Ради не делегують представників у робочу групу, не виявляють ознак ініціативності. Це при тому, що ніхто не примушує до членства у цьому представницькому органі. Таке ставлення призводить до того, що навіть прийняті Радою Церков пропозиції не втілюються в життя вже на першій стадії – опрацювання на рівні робочої групи, а рішення з уже частковим виконанням – не знаходять подальшого розвитку до кінцевої мети.

Користуючись нагодою зібрання, представник Київського Патірархату закликав ієрархів, керівників об’єднань релігійних організацій обміркувати свою діяльність у цьому напрямку і посилити її, а представників тих конфесій, які головуватимуть у Раді протягом наступних каденцій – закликав активніше координувати робочий процес та організовувати втілення спільних рішень.
18 березня 2010 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо