Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ЖИТТЯ ВИРУЄ

Засідання педагогічної ради Волинської духовної семінарії. Світлина з сайта Volynska-seminaria.org.ua

Як повідомляє сайт Волинської духовної семінарії (ВДС) Volynska-seminaria.org.ua, днями відбулося чергове засідання її педагогічної ради.

Зокрема, заслухано звіт ректора протоієрея Ігоря Швеця щодо звернення до Патріарха Філарета про надання закладові статусу академії. У зв’язку з цим було наголошено на потребі покращити навчально-виховний процес, наукову роботу, матеріально-технічну базу ВДС.

Педрада уточнила розклад заходів до 20-ї річниці відродження семінарії (конференції у квітні й жовтні цього року, актовий день із відповідними урочистостями). Було також заслухано звіти керівників бакалаврських робіт про стан їх написання, вирішено провести попередній захист на кафедрах 12–16 квітня.

26 березня 2010 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо