Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

МИРУ!

Архієпископ Луцький і Волинський Михаїл вітає ковельського міського декана протоієрея Анатолія Александрука (тримає мікрофон) з 50-річчям. Світлина Юрія Павлюка

Наприкінці минулого тижня архієпископ Луцький і Волинський Михаїл побував на парафії Великомученика Димитрія Солунського в Ковелі. У співслужінні з духовенством міського і районного деканатів владика відслужив Божественну Літургію, під час якої виголосив проповідь на завершення Великого посту і початок Страсної седмиці.

«Починається Чотиридесятниця днем, що називається Прощеною неділею. Бо піст без прощення один одному – втрачає сенс. Каяття у своїх гріхах, прощення – це стрижень посту... Я як правлячий архієрей нерідко розглядаю всілякі конфлікти, зокрема сімейні, тож можу сказати, що в конфліктах завжди винні обидві сторони: одна спровокувала, інша не стрималась. Але попросити вибачення, примиритися треба і з тими, кому ти завинив, і з тими, хто тобі винен. А простивши – ніколи вже про той гріх не випоминати. Адже молимося, щоб Господь простив нам так, як ми прощаємо винуватцям нашим. Ось ми ходимо до Сповіді, надіємося, що Всевишній простить нам наші гріхи. Але Він простить нам так, як ми прощаємо ближнім. Тож прощаймо провини один одному та надалі згадуймо тільки те, що було добре у стосунках, – як гарно жили, працювали, вчилися, квіти дарували... Саме така Сповідь, котра пройнята духом миру, буде почута Богом», – зазначив високопреосвященний.

Архієрей також привітав ковельського міського декана, настоятеля Свято-Димитрівського собору протоієрея Анатолія Александрука з його п’ятдесятиліттям, вручив йому орден Святого великомученика Юрія Переможця. Привітав ювіляра і міський голова Сергій Кошарук.

30 березня 2010 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо