Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

З ХРЕСТОМ СПАСИТЕЛЯ

Уп’яте в Рожищі напередодні Страсного тижня відбувся Страсний хресний хід

Уп’яте в Рожищі напередодні Страсного тижня, 28 березня, відбувся Страсний хресний хід місцевого духівництва на чолі з деканом, предстоятелем парафії Різдва Пресвятої Богородиці протоієреєм Василем Шняком спільно з римо-католицьким духовенством.

Процесія пройшла зі стояннями (зупинками), на яких читались уривки з Євангелія. Також віручі мали змогу прикластися до хреста, в якому вмонтовано часточки саме того древа, на якому був розп’ятий Господь, та мощі перших мучеників християнських.

30 березня 2010 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо