Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

СЕМІНАРІЯ ЧЕКАЄ НА ВАС

Протоієрей Ігор Швець

Ректор Волинської духовної семінарії, кандидат богословських наук протоієрей Ігор Швець разом із викладачами та вихованцями привітав усіх православних нашого краю з Воскресінням Христовим. Він закликав подбати про духовне оздоровлення нації, поповнюючи ряди студентів семінарії, яка готується до реорганізації в академію. Ректор також підкреслив, що найбільше щастя для батьків, коли дитина обрана для найвищого служіння – Богові й людям.

Детальніше – на сайті www.volynska-seminaria.org.ua.

06 квітня 2010 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо