Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ДОПОМОЖІТЬ ВРЯТУВАТИ СИНА!

До всіх людей, кому небайдужа доля людини, звертається за допомогою мати 24-річного юнака, якому потрібна пересадка єдиної нирки. Донором виступає його матір. Щоб здійснити цю складну операцію, необхідно мати 15 000 доларів. Таких грошей у родині немає.

До інформаційної служби єпархії надійшов лист мами Миколи. Ось що вона пише, прохаючи про поміч: «Йому лише 24 роки. Це вік цвітіння і радості, праці і кохання, веселощів і сміху, а мій син не може посміхатись сходу сонця, його тіло скуте жахливим болем. Його діагноз: хронічна хвороба нирок 5 степені, вроджена аномалія силовидільної системи, єдина ліва нирка, лівобічний гідронефроз, хронічна недостатність нирок 5 степені, термінальна, мієлотоксична анемія».

Кошти надсилати на рахунок № 26207600953450 в ПГРУ «Приват-Банк», МФО 305299, ЗКПО 20505545. Одержувач: Канцедал Микола Юрійович 1986 р. н.

08 квітня 2010 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо