Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

«ШУКАЙМО ІСТИНУ РАЗОМ!»

Протоієрей Михайло Бучак. Світлина Леоніда Максимова

Під такою назвою стартував новий проект в ефірі інтернет-телебачення на сайті «Волинські новини» (Volynnews.com). Як повідомив головний редактор видання Юрій Ричук, «то була наша спільна ідея з протоієреєм Михайлом Бучаком, бо, на мою думку, – це один із найкращих мені знайомих священиків, який може вести гарну і змістовну розмову з інтернет-глядачами».

Капелан Волинського національного університету імені Лесі Українки, настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці у с. Маяки Луцького районного деканату, зокрема зазначив, що суть програми полягає в ознайомленні людини з християнським світом, православними вченням і традицією. Мета проекту: через запитання-відповіді шукати спільну точку зору священика та користувачів мережі на оснвові Православної Церкви. Адже у Святому Письмі сказано: «...І пізнаєте істину, і істина визволить вас» (Ін. 8:32). Тому, підкреслив о. Михайло, саме пізнання істини веде людину до справжнього щастя».

Передача виходитиме в ефір щосереди о 16.00.

17 квітня 2010 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо