Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

РОБИТИ ДОБРО

Архієпископ Михаїл приймає відзнаку лауреата Першої волинської незалежної премії за вищі професійні та громадські досягнення «Людина року Волинського краю ‘2009». Світлина протоієрея Віталія Собка

Учора у Волинському академічному музично-драматичному театрі ім. Т. Шевченка відбулась церемонія нагородження лауреатів Першої волинської незалежної премії за вищі професійні та громадські досягнення «Людина року Волинського краю ‘2009». На запрошення дирекції конкурсу архієпископ Луцький і Волинський взяв участь у цьому урочистому заході, де було оголошено, що владика – переможець у номінації «Гуманна справа року» за активну участь у Різдвяному благодійному телерадіомарафоні «Бог багатий милосердям».

Владика прийняв нагороду й виступив зі словом удячності, зазначивши, що зворушений відзнакою, хоча свої благодіяння не афішує. «Ця нагорода більше належить усім вам, ніж мені, адже Церква робить добрі справи завдяки жертводавцям. Дякую усім за благі діла, за пожертви. Хай ваші руки наповнюються земними дарами! Діліться ними з ближніми своїми!», – закликав архієрей.

18 квітня 2010 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо