Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

У РІДНОМУ СЕЛІ

Відпустовому свято в с. Лосятин Тернопільської обл. (мала батьківщина архієпископа Луцького і Волинського Михаїла). Світлина Юрія Павлюка

У Неділю святих жінок-мироносиць архієпископ Луцький і Волинський Михаїл взяв участь у відправі Божественної Літургії в Михайлівському храмі с. Лосятин Тернопільської області (мала батьківщина владики) з нагоди відпустового свята. Під час Служби Божої архієрей виголосив проповідь, закликавши вірян завжди перебувати в мирі зі своїми ближніми, не тільки з однодумцями, а й, наприклад, із християнами інших конфесій.

До Богослужіння, яке очолив архієпископ Тернопільський і Кременецький Іов, долучилися також кілька священнослужителів із Волинської єпархії, які родинно пов’язані з Лосятином.

20 квітня 2010 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо