Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

ХАЙ КРАЩЕ ЦЕРКВА!

Архієпископ Михаїл освячує місце під храм Святителя Миколая Чудотворця в с. Дубова Корчма Горохівського деканату. Світлина Юрія Павлюка

Сьогодні в с. Дубова Корчма Горохівського деканату архієпископ Луцький і Волинський Михаїл освятив місце для Миколаївського храму та хрест, де буде розташовано цвинтар поруч майбутньої церкви. Строго кажучи, будівництом «із нуля» це годі назвати: є три стіни, що збереглися від колишньої споруди. Тут був клуб, довгий час приміщення не використовувалось і руйнувалося. Коли ж з’явилась можливість відновити клуб, селяни загомоніи: «А чому клуб? Хай лучче церква!»

Церкви в Дубовій Корчмі ніколи не було, тож владика побажав селянам, аби з Господньою допомогою вони швидко впоралися з будівництвом, ходили в Божий дім за розрадою, за спасінням. «Я радий, що ви не руйнівники, а будівничі, що ви дбаєте за своє вічне майбутнє», – сказав високопреосвященний.

З архієреєм, зокрема, співслужили районний декан протоієрей Андрій Сидор, настоятель парафії священик Олег Корчинський. Разом із громадою молились голова місцевої селянської спілки Андрій Турак і керуючий її відділком № 2 Юрій Походій. До речі, ці керівники доклали чимало старань, щоб у Дубовій Корчмі згуртувалась парафія Київського Патріархату і щоб на місці закинутого клубу розпочалося спорудження церкви.

20 квітня 2010 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо