Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

НЕ ПОВИННО ПОВТОРИТИСЬ

У луцькому кафедральному соборі Святої Трійці відправляють панахиду по жертвах Чорнобильської катастрофи

На прохання Волинської облдержадміністрації та за благословенням архієпископа Луцького і Волинського Михаїла сьогодні в кафедральному соборі Святої Трійці відправлено панахиду з нагоди 24-ї річниці Чорнобильської катастрофи. Богослужіння очолив протоієрей Володимир Подолець.

Після молитви о. Володимир звернувся до присутніх ліквідаторів, рідних і близьких спочилих. Він зазначив, що науково-технічний прогрес розвивається неймовірними темпами, і не завжди несе людям добро. Як наслідок – техногенні катастрофи. Аби не повторилася та жахлива трагедія, яка принесла людству стільки горя, потрібно повсякчас дбати не тільки за прогрес технологічний, а насамперед за духовний.

26 квітня 2010 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо