Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

СЕМІНАР ВИКЛАДАЧІВ НЕДІЛЬНИХ ШКІЛ

18 травня 2006 р.

13–14 травня в Житомирі проходив Всеукраїнський семінар-практикум «Організація роботи духовної недільної школи». З благословення Святійшого Патріарха Філарета організаторами заходу виступили Синодальне управління у справах молоді та недільна школа при Житомирському Свято-Михайлівському кафедральному соборі.

В роботі семінару взяли участь представники Волинської єпархії – Наталія Ротченкова та Оксана Цап, викладачі Центру християнського виховання дітей та молоді, що в Луцьку. Вони знайомилися з професійним досвідом колег з інших єпархій і ділилися своїми напрацюваннями – методами проведення уроків, особливостями підходу до різних вікових груп вихованців, способами заохочення дітей до сприйняття викладеного матеріалу.

Основне завдання щорічного семінару-практикуму – надання теоретичних та практичних знань для створення недільних шкіл, удосконалення професійного рівня викладачів і навчально-виховного процесу в парафіяльних недільних школах.

18 травня 2006 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо