Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

СЛУХАЙТЕ САМІ, РАДЬТЕ ІНШИМ!

СіД-FM

Учора на хвилі радіостанції «СіД-FM» (102, 4 МГц) вперше вийша в ефір двадцятихвилинна православна передача «Благо» (слухайте ось тут). Автор і ведучий – протоієрей Віктор Пушко, настоятель парафії Різдва Йоана Хрестителя в с. Лище Луцького районного деканату, викладач Волинської духовної семінарії. Заплановано, що програма виходитиме щонеділі о 14 год 30 хв.

Цього разу в передачі було три рубрики: «Православне слово», «Варто дослухатись», «Церковні вісті». У першій ішлося про зустріч Христа і самарянки. Зокрема, наголошувалось на тому, що Господь відкриває Себе перед незнаючою істини жінкою, яку хвилювало питання, де і як поклонятись Богу. Для Його ж учення нема ні грека, ні юдея, нема ні раба, ні вільного, ні чоловіка, ні жінки, але є людина, до серця якої звернена Його любов. Отож, де є людське серце, духовно спрагнене та потребуюче істини, воно зустріне Бога та поклониться йому в Дусі та Істині.

У другій рубриці, продовжуючи першу тему про богошанування, ведучий вів розмову з протоієреєм Андрієм Ротченковим, настоятелем парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії при Луцькому біотехнічному інституті, директором Центру християнського виховання дітей і молоді в обласному центрі. Отець Андрій зазначив, що своєю зустріччю з самарянкою Христос показав людям шлях до нового поклоніння – через Ісуса Христа і Духа Святого. Поклонятися в істині означає також звернути істинний погляд на себе, тобто поклонятися в покаянні всім своїм життям. Ми часто не бачимо своїх гріхів, тому повинні каятися у всьому, – наголосив душпастир.

Над передачею працювали також літературний редактор Віктор Гребенюк, звукорежисер Антон Кондратюк.

03 травня 2010 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо