Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ВШАНУВАЛИ ПОКРОВИТЕЛЯ ЛУЦЬКА

22 травня 2006 р.

Вшанували покровителя Луцька. Фото Данила ЗінкевичаЄпископ Луцький і Волинський Михаїл, священнослужителі та віряни кафедрального собору Святої Трійці з нагоди свята Перенесення мощей святителя і чудотворя Миколая з Мир Лікійських у м. Бар помолилися перед його пам’ятником біля Луцької міської ради. У молитві до покровителя обласного центру взяли участь голова міста Богдан Шиба, представники влади й громадськості. Щороку цього дня після Божественної Літургії в Свято-Троїцькому соборі православні хресним ходом з частинкою мощей угодника Божого приходять до пам’ятника, дякуючи за могутнє заступництво.

22 травня 2006 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо