Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

МОЛІТЬСЯ, ДОРОГІ МАМИ

Протоієрей Олександр Безкоровайний. Світлина протоієрея Віталія Собка

У Луцькому палаці культури відбулося мистецьке свято, приурочене до Дня матері. Захід благословив віце-канцлер єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний. У вітальному слові душпастир наголосив, що материнська молитва має велику силу, тож нехай матері не занедбують своїх молитов за дітей, а діти – молитов за своїх мам.

У рамках заходу нагородили видатних жінок області почесними відзнаками, у концерті виступили дитячі творчі колективи. Від Київського Патріархату виступив хор Центру християнського виховання дітей і молоді під керуванням Тетяни Толочко.

14 травня 2010 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо