Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

«ВОЛИНСЬКА ГУКОВИЦЯ»

Протоієрей Володимир Подолець

Сьогодні священнослужителі кафедрального собору Святої Трійці на чолі з протоієреєм Володимиром Подольцем на запрошення обласного навчально-методичного центру взяли участь у відкритті I Всеукраїнського конкурсу виконавців на цимбалах і сопілці «Волинська гуковиця», який проходить у Волинському державному училищі культури і мистецтв ім. Ігоря Стравінського.

Духовенство відправило молебень на закликання помочі Святого Духа перед початком доброї справи, о. Володимир передав організаторам і учасникам заходу вітання та благословення архієпископа Луцького і Волинського Михаїла, зазначивши, що своїм мистецтвом виконавці пробуджують у душах людських бачення прекрасного, передають любов до Бога, України, свого краю.

У конкурсі беруть участь музики з Києва, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Харківської областей.

14 травня 2010 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо