Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ГОРОХІВСЬКЕ ТОРЖЕСТВО

Престольне свято у Вознесенському храмі Горохова. Світлина Юрія Павлюка

На свято Вознесіння Господнього, архієпископ Луцький і Волинський Михаїл у Вознесенському храмі Горохова очолив Божественну Літургію та освятив оновлений іконостас, який встановлено 1903 року. Громада оздобила його сусальним золотом (востаннє це робилося у 1906 році). Учасники престольного празника особливо молились за Горохів, усіх мешканців, адже цього дня тут відзначали день міста та його 770-річчя.

Із владикою співслужили декан протоієрей Андрій Сидор (настоятель парафії) та інші місцеві священнослужителі. У Службі взяв участь голова райради Ярослав Довгополов, хлібом-сіллю зустрічали архієрея діти в українському вбранні зі зразкового гурту-студії «Кобзарик» під керівництвом Любові Мосієвич.

За Божественною Літургією архієрей нагородив хрестами з прикрасами настоятеля парафії великомученика Димитрія Солунського у с. Новосілки протоієрея Василя Ціка та настоятеля парафії Мучениці Параскеви-П’ятниці у с. Милятин Іваничівського деканату протоієрея Василя Корецького.

Пройшовши хресним ходом від церкви до каплиці, духовенство та миряни уважно слухали слово архіпастиря про залежність людини від матеріальних цінностей. Зокрема, він зазначив, що свято Вознесіння Христового означає ще й заклик Господа нашого не ставати рабами земних благ, бо «багатий не той, у кого всього багато, а той, хто не залежний від матеріального». Тому найперше потрібно зростати духовно, – наголосив високопреосвященний, – радіти кожному дню, прославляючи Бога, щоб із чистим серцем увійти до Царства Небесного.

14 травня 2010 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо