Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

НЕ БУТИ НЕЗРЯЧИМИ

Пам’ятник жертвам політичних репресій на Замковому майдані Луцька. Світлина Юрія Павлюка

Сьогодні голова інформаційно-видавничого центру єпархії протоієрей Віталій Собко та інші священнослужителі з благословення архієпископа Луцького і Волинського Михаїла відправили заупокійну літію (коротку панахиду) на Замковому майдані Луцька перед пам’ятним хрестом. Співав архієрейський хор «Оранта» (керівник і диригент Василь Мойсіюк). Поминальну молитву та мітинг-реквієм проведено з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій, який в Україні відзначають третьої неділі травня. У заході взяли участь міський голова Богдан Шиба, представники обласної влади, політичних партій, громадськості, багато студентів та учнів.

Після богослужіння о. Віталій звернувся до присутніх зі словом, у якому наголосив на необхідності духовного прозріння українців, аби ніколи не повторилися трагедії минулого. Нагадавши євангельську оповідь, як Христос ізцілив двох сліпих біля Єрихону, бо зглянувся на їхнє волання (Мф. 20:29–34), священик зазначив: «Нам треба звертатися до Спасителя з благанням, щоб прозріти, пробудити свою совість; треба просити в Нього дару єдності, взаєморозуміння, мудрості. Інакше політичні репресії, які люд пережив колись, не будуть останніми».

16 травня 2010 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо