Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ЖИТИ ПО-НОВОМУ

Новозбудований храм Святої Трійці в с. Липини Луцького районного деканату. Світлина Ярослава Близнюка

Учора архієпископ Луцький і Волинський Михаїл освятив новозбудований храм Святої Трійці в с. Липини Луцького районного деканату та відправив урочисту Божественну Літургію і хресний хід навколо святині. З владикою співслужили ректор Волинської духовної семінарії протоієрей Ігор Швець, декан протоієрей Володимир Присяжнюк, ківерецький декан Іван Семенюк, настоятель парафії священик Микола Цап’юк, інше духовенство – місцеве, а також зі Львова та Рівного.

За Богослужінням архієрей підніс до сану протоієрея отця настоятеля, нагородив благословенними грамотами сільського голову Богдана Гусака, Анатолія та Наталію Кузьму, Віталія Павленка й інших будівничих і фундаторів церкви.

Вітаючи численних молільників зі святом, архієпископ виголосив проповідь про віру. Зокрема, наголосив, що без істинної віри не було б сьогодні цього нового храму, адже кожен, хто долучився до будови, сподівався насамперед на Божу поміч.

«Ось так конкретними справами творимо історію, – сказав високопреосвященний. – Бо ж храм – це не просто місце, де звершується Божественна Літургія, храм – це наше життя. Тут починається наш життєвий відлік, тут ми переживаємо свої злети і падіння, звідси ми залишаємо цей світ». Тому в цій новій церкві ми повинні стати новими, розпочати своє життя з нового аркуша, щоб передати своїм дітям і внукам не тільки цей Божий дім, а й згадку про нас, тих, хто духовно вдосконалювався, хто любив ближнього свого, свою Церкву й рідний край, – зазначив архіпастир.

17 травня 2010 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо