Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ЗАПРОШУЄМО В ГОРОДОК

У суботу, 22 травня, на свято Перенесення мощей Святителя і чудотворця Миколая з Мир Лікійських в Бар, архієпископ Луцький і Волинський Михаїл відправить урочисту Божественну Літургію у с. Городок Луцького районного деканату з нагоди 120-річчя Миколаївського храму. Також владика освятить пам’ятник, присвячений цій знаменній даті, який подаровано парафії уродженцем села, депутатом Державної Думи Росії – професором Юрієм Фокіним, котрий нині проживає в Москві.

Настоятель священик Роман Войнарович, парафіяльна рада запрошують усіх бажаючих розділити радість торжества. Початок Богослужіння – об 11.00.

19 травня 2010 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо