Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ДОРОГОЮ БУДІВНИЦТВА

Освята хреста й місця під будівництво Троїцького храму в Любомлі. Світлина Леоніда Самолюка

На свято Трійці в Любомлі провели хресний хід та освятили хрест і місце під будівництво Троїцького храму. З благословення архієпископа Луцького і Волинського Михаїла богослужіння очолив любомльський і шацький декан протоієрей Віктор Возняк. З ним співслужили настоятель парафії священик Тарас Свистович й інші священнослужителі цих деканатів.

Вітаючи вірних із урочистою подією, о. Віктор зазначив, що не кожному дано побудувати храм Божий. На них же Сам Господь благословляє й покладає цю святу місію, увіковічнивши як засновників та будівничих церкви Христової.

25 травня 2010 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо