Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

БОГОВІ І ЛЮДЯМ

Чоловічий вокальний квартет «Акорд» відзначено високою церковною нагородою. Світлина інформаційної служби єпархії

Наприкінці минулого тижня архієпископ Луцький і Волинський Михаїл, декан кафедрального собору Святої Трійці протоієрей Микола Нецькар, ківерецький декан протоієрей Іван Семенюк та інші священнослужителі побували на концерті чоловічого вокального квартету «Акорд» Волинського національного універститету ім. Лесі Українки з нагоди 15-ліття заснування колективу. Ювілейна урочистість відбулася в обласному академічному муздрамтеатрі ім. Тараса Шевченка.

У вітальному слові владика зазначив, що пісні цього славного колективу пронизані щирою любов’ю до Бога й Батьківщини. Подорожуючи світом, артисти прославляють нашу країну, наголошуючи на тому, що український народ – то велика нація. За велику працю й патріотизм від імені Святійшого Патріарха Філарета архієрей нагородив квартет орденом Святителя Миколая Чудотворця та благословенною грамотою.

Чоловічий вокальний квартет «Акорд» – лауреат 12-ти Всеукраїнських та міжнародних фестивалів і конкурсів. У доробку колективу понад 150 творів класичної зарубіжної та української музики. Особливої уваги в творчості квартету заслуговує звернення до духовної тематики, бо, як стверджують його учасники, моральні цінності є для них найголовнішими у житті.

28 травня 2010 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо