Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

ІЗ ШАХТАРЯМИ

Архієпископ Луцький і Волинський Михаїл на території Нововолинської шахти № 10. Світлина священика Олексія Гольчука
Архієпископ Луцький і Волинський Михаїл у співслужінні з настоятелем парафії Архістратига Михаїла в Нововолинську протоієреєм Михайлом Нідзельським та іншими священнослужителями освятив нове приміщення місцевої шахти № 10.

Вітаючи присутніх із завершенням чергового етапу будівництва шахти, владика зазначив, що коли людина – з Богом, то їй підвладні будь-які труднощі на життєвому шляху. Якщо ж людина живе без Бога й розраховує лише на власні сили, зазвичай помічає: проблему, яка стоїть перед нею, самотужки здолати неможливо. Тож за все, що робимо, ми повинні завжди дякувати Богові, покладаючись на Божу поміч. Бо подяка – це своєрідне благословення для того, хто трудиться.

Наостанок архієрей побажав усім, хто працює у цій нелегкій сфері діяльності, не лише радіти виробничим успіхам, а й відчувати себе щасливими, насолоджуючись плодами праці.
30 серпня 2010 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо