Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

ФОРУМ У ЖИДИЧИНІ

Під час православний молодіжний форум «Камо грядеши?» в жидичинському монастирі. Світлина Ігоря Сацика
10–12 вересня з благословення архієпископа Луцького і Волинського Михаїла в чоловічому монастирі Святителя Миколая Чудотворця у с. Жидичин Ківерецького деканату відбувся православний молодіжний форум «Камо грядеши?». У заході, який організували інспектор з питань місійної діяльності консисторії протоієрей Юрій Близнюк та намісник обителі ігумен Константин (Марченко) з братією, взяли участь близько тридцяти юнаків і дівчат переважно з Луцька та районного деканату.

За словами учасника форуму завідувача видавничого відділу єпархії «Ключі» Ігоря Сацика, програма заходу була дуже насиченою, яскравою. Молоді люди разом із владикою Михаїлом та духовенством пройшли хресним ходом до скиту Святого Духа, молилися на Всенічній, прослухали кілька лекцій про православне розуміння сім’ї, принципи її заснування, а також про особливості чернечого подвигу. Крім участі в Богослужінні, вони мали змогу ознайомитися з життям Миколаївського монастиря. Охочі могли пограти у волейбол чи бадмінтон. Увечері біля багаття таборяни знайомилися, спілкувались, отримували відповіді священнослужителів на наболілі питання.

Під час заходу юнацтвом духовно опікувались, читали лекції о. Константин, насельник обителі ієромонах Макарій (Дядюсь), насельник Замкового монастиря Архангелів у Луцьку ієромонах Яків (Мільян), протоієреї Михайло Бучак, Віктор Михалевич, Андрій Ротченков, насельниця луцької обителі Святителя Василія Великого черниця Наталія (Кудрянська). До спілкування з молоддю долучилася намісниця Василівського монастиря ігуменя Анастасія (Заруденець).
14 вересня 2010 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо