Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

БОЖИЙ ДІМ У ВСІЙ КРАСІ

Храм Великомученика Димитрія Солунського в с. Заставне Нововолинського деканату (Іваничівський район). Світлина інформаційної служби єпархії
Архієпископ Луцький і Волинський Михаїл освятив храм Великомученика Димитрія Солунського в с. Заставне Нововолинського деканату (Іваничівський район). Святиню побудовано ще 1997 року, але остаточно завершено лише нині: поставлено нові престіл, іконостас, з’явилося внутрішнє оздоблення.

За святковим Богослужінням із високопреосвященним співслужили декан протоієрей Стефан Фульмес, настоятель священик Степан Пилип та інше духовенство. Серед достойників, що долучилися до молитви, були заступник голови районної ради Іван Громик і голова сільської ради Галина Гресь.

При в’їзді в село владику зустрічали два вершники в українських строях, які супроводжували його автомобіль до храму. Урочистості додало віршоване привітання дітей, а директор місцевої школи Анатолій Куницький вручив архієрею український коровай.

Наприкінці Божественної Літургії його високопреосвященство виголосив проповідь про храм Божий. Зокрема зазначив, що церква людині потрібна насамперед для того, щоб душа наповнювалася благодаттю Святого Духа, щоб кожен міг відчувати там Господню присутність. Також архіпастир підкреслив, що «храм – це училище благочестя, у якому ми навчаємося науки Божої».

Владика підніс о. Степана у сан протоієрея й нагородив благословенною грамотою найбільших жертводавців і найактивних ревнителів відродження Православ’я в Заставному.
19 жовтня 2010 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо