Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

РАДІЄ СЕРЦЕ

Храм Архістратига Михаїла в с. Дачне (Уляна) Ківерецького деканату. Світлина інформаційної служби єпархії
Учора архієпископ Луцький і Волинський Михаїл освятив новозбудований храм Архістратига Михаїла в с. Дачне (Уляна) Ківерецького деканату. Із ним співслужили декан протоієрей Іван Семенюк, настоятель священик Сергій Новосад і місцеве духовенство.

За Богослужінням владика виголосив проповідь. «Моя душа радіє від того, що сьогодні цей Божий дім засяяв новими куполами й наповнився благодаттю Божою, адже це було моє перше освячення місця під майбутнє будівництво на волинській кафедрі», – зазначив архієрей. Перші кроки завжди даються важко, але коли людина усім серцем лине до Всевишнього, то її починання зазвичай увінчуються успіхом, підкреслив архіпастир. «Ви не задовільнилися тим, що будь-якої хвилини можете поїхати в церкву до Луцька, бо ж ваше село приміське, а навпаки, настільки зросли духовно, що забажали й у себе збудувати храм», – наголосив владика Михаїл. Кожен, хто прийде сюди зі своїми молитвами чи переживаннями, отримає Господнє благословення та розраду для душі. «Адже храм – це і духовна лікарня, і дім благочестя, і віддушина від земних турбот».

За словами настоятеля о. Сергія, ця Божа оселя постала тільки стараннями громади, зокрема завдяки Аркадієві Коновалюку та Леонтієві Потапенку. «Це їхнє дитя, бо їхній розум, руки правильно організували все будівництво», – підкреслив душпастир.
15 листопада 2010 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо