Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ТІЛЬКИ ТВЕРДО ВІРИТИ

На парафії Святого Йоана Хрестителя в с. Прилуцьке Ківерецького деканату встановлюють на купол храму нового хреста. Світлина Сергія Кирилюка
21 листопада, на свято, що йменується Собором Архістратига Михаїла та інших небесних сил безплотних, на храмі Святого Йоана Хрестителя с. Прилуцьке Ківерецького деканату (настоятель протоієрей Василь Мураль) встановлено нового хреста. Божественну Літургію і чин освячення хресного знамення очолив декан протоієрей Іван Семенюк.

Отець Іван у проповіді перед підняттям хреста, зокрема, сказав: «Цей символ нашої віри перебуватиме під охороною ангелів і архангелів, під охороною архістратига Михаїла. Ваше село – під цією опікою, ваші життя – під охороною сил небесних. Лише слід міцно в це вірити, бути завжди з Богом – і все буде в житті гаразд».
23 листопада 2010 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо