Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ТВОРІМО ДОБРО!

Архієпископ Луцький і Волинський Михаїл освячує новий іконостас в Андріївському храмі с. Дерно Ківерцівського деканату. Світлина інформаційної служби єпархії.
Архієпископ Луцький і Волинський Михаїл освятив новий іконостас в Андріївському храмі, що в с. Дерно Ківерецького деканату. Божественну Літургію і чин освячення відправлено 12 грудня, напередодні престольного празника цієї парафії (13 грудня за церковним календарем – свято Апостола Андрія Первозваного). Із владикою співслужив настоятель священик Валерій Чернюк та інше духовенство.

За Богослужінням архієрей виголосив проповідь про любов до ближнього. Зокрема, зазначив, що Господь із любові створив людину й хоче, щоб ця іскра любові була в кожного з нас. Тому, слухаючи Євангеліє, благу вість, яку першим приніс на Русь апостол Андрій, ми повинні укріплятись у вірі, не забуваючи про добрі справи. Творячи добро, підкреслив архіпастир, завжди пам’ятаймо слова Спасителя: «...зробивши це одному з цих братів Моїх менших, Мені зробили» (Мф. 25:40).

Архіпастир нагородив о. Валерія золотим наперсним хрестом. За визначний внесок у відродження духовності відзначено: Володимира Кандибу – орденом Святителя Миколая Чудотворця, Володимира Перчука – орденом Христа Спасителя, голову сільської ради Олексія Лисюка, регентку церковного хору Тамару Кульгав’юк, Валерія Крамаревича та Ольгу Рубан – патріаршими благословенними грамотами.
16 грудня 2010 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо