Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

ДЗВОНИ ЛУНАТИМУТЬ!

Архієпископ Луцький і Волинський Михаїл освячує дзвони храму Рівноапостольного князя Володимира в однойменному місті. Світлина інформаційної служби єпархії
Парафія Рівноапостольного князя Володимира в однойменному місті відзначила своє десятиріччя. З цієї нагоди архієпископ Луцький і Волинський Михаїл у співслужінні з міським деканом протоієреєм Юрієм Пилипцем, настоятелем парафії протоієреєм Юрієм Пікулою та іншим духовенством відслужив Літургію, освятив індитії (ризи на престіл і жертовник) та дзвони.

Після Відправи владика нагородив церковними відзнаками благодійників: орденом Святого Володимира ІІІ ступеня – Юрія Келестина і Миколу Юнака, орденом Миколая Чудотворця – Євгена Шелепіну, благословенними грамотами – Олега Барбелюка, Валерія Діброву, а також громаду в цілому.

Разом з усіма молився голова райдержадміністрації Валентин Скуба та інші високопосадовці.

Насамкінець усі доброчинці отримали почесне право вперше ударити в нові дзвони. Відтак і кожен парафіянин міг підійти й на хвильку побути дзвонарем. Тепер дзвони лунатимуть, збираючи вірних до храму, сповіщаючи про різні події в житті громади.
03 січня 2011 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо