Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

НА МІЦНИХ ПІДВАЛИНАХ

Архієпископ Луцький і Волинський Михаїл освячує хрест і місце під будівництво храму Рівноапостольної княгині Ольги в Ківерцях. Світлина інформаційної служби єпархії
Архієпископ Луцький і Волинський Михаїл освятив хрест і місце під будівництво храму Рівноапостольної княгині Ольги в Ківерцях. З ним співслужили настоятель протоієрей Олег Ткачусь та інше духовенство.

За Богослужінням владика виголосив проповідь про будівництво храмів. Наголосив на тому, що в сучасному суспільстві найперше потрібно дбати не так про економіку, як про відродження духовності. «Тому чи не краще будувати дім Божий, ніж якийсь пустий заклад? Адже Церква закликає всіх до благочестивого та тверезого способу життя, вчить любити, трудитися, поважати й шанувати старших, дотримуватися заповідей Божих», – зазначив архіпастир. Саме на цих міцних підвалинах повинна зводитися споруда держави.
06 січня 2011 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо