Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

НАДІЯ НА МОЛОДЬ

Поминальний захід біля пам’ятного знака, присвяченого героям Крут, на одноіменній вулиці в Луцьку. Світлина інформаційної служби єпархії
29 січня, у день 93-ї річниці бою під Крутами, архієпископ Луцький і Волинський Михаїл у співслужінні з духовенством кафедрального Свято-Троїцького собору відправив панахиду біля пам’ятного знака на вулиці Героїв Крут за упокій їхніх душ. Разом із усіма молилися луцький міський голова Микола Романюк, представники громадськості, ліцеїсти.

За Богослужінням владика виголосив слово про вшанування загиблих студентів – оборонців Вітчизни. У той час, коли наші провідники не змогли згуртовано діяти, захищаючи державу, саме молодь стала на захист незалежності України, віддаючи за неї свої життя, підкреслив архієрей. Минуло багато часу, та чи суттєво змінилося щось відтоді? Як і на початку XX ст., ми не стали згуртованою нацією, бо озираємося то на Схід, то на Захід. Проте є надія, що сьогоднішня молодь буде рішуча й активна і зможе відстояти культуру, традиції й незалежність держави, сказав архієрей.

Цього ж дня у соборі Святої Трійці віце-канцлер єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний також відправив панахиду по загиблих під Крутами. У Богослужінні взяли участь вихованці навчальних закладів, депутати луцької міської ради та інші.
31 січня 2011 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо