Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ПРОСЛАВЛЯЮЧИ БОГА

У неділю, 13 лютого, архієпископ Луцький і Волинський Михаїл очолив Божественну Літургію в луцькому кафедральному соборі Святої Трійці. Із ним співслужили єпископ Кіровоградський і Голованівський Марк, який того дня відвідав нашу єпархію, та соборне духовенство. За Богослужінням владика Михаїл виголосив проповідь про те, як потрібно вітатися православному християнинові.

Передусім ми повинні розуміти значення вітання, наголосив архієрей. От що означають слова «привіт» або «здрастуй»? Звісно, з філологічної точки зору вони мають якесь своє трактування, але ж їх можна розуміти по-різному і вживати в інших значеннях. Інакше говорити «Доброго дня», коли дійсно ми бажаємо ближньому своєму гарного, приємного дня. Однак, підкреслив високопреосвященний, православний християнин повинен вітатися, прославляючи Бога. Слід говорити: «Слава Ісусу Христу!», що означає прославлення Ісуса Христа й при цьому не набуває більше жодних значень, наголосив високопреосвященний.

Також зі словом до вірян звернувся єпископ Марк, який закликав кожного розпочати становлення самого себе як християнина. Він зазначив: «Шукаючи насолоду – ми знаходимо скорботу, шукаючи справедливості – ми знаходимо неправду, шукаючи спокою – ми наштовхуємося на злобу та сварку». Тому, підкреслив владика, ми повинні, найперше, звернутися за допомогою до Бога, щоб віднайти правильний шлях до правдивого християнського життя.
14 лютого 2011 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо