Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

КОРИСНЕ СПІЛКУВАННЯ

Вечір у Волинській духовній семінарії, присвячений Всесвітньому дню православної молоді. Світлина Ярослава Близнюка
На Стрітення Господнє в читальному залі бібліотеки Волинської духовної семінарії (ВДС) відбувся вечір, присвячений Всесвітньому дню православної молоді. У заході, який організувала консисторія та семінарія, взяли участь інспектор з питань місійної діяльності управління єпархії протоієрей Юрій Близнюк, декан монастирів ігумен Константин (Марченко), намісник жидичинського монастиря Святителя Миколая Чудотворця та духівник Молодіжного православного братства Преподобного Миколи-Святоші, князя Луцького, ігумен Яків (Мільян), інші ченці, капелани й студенти навчальних закладів Луцька, братчики, семінаристи.

Про день благочесного юнацтва та православний молодіжний рух на Волині розповів о. Юрій. Капелан Волинського національного університету ім. Лесі Українки протоієрей Віктор Михалевич ознайомив хлопців і дівчат із особливостями служіння душпастирів в освітніх закладах, а о. Яків – про діяльність Святошинського братства.

Учасники вечора слухали духовні піснеспіви у виконанні чоловічого хору ВДС, переглянули документальний фільм про молодіжний православний рух.

У другій частині заходу всіх учасників було розподілено по секціях, де за чашкою чаю із солодощами вони неформально спілкуватися зі священнослужителями.

За словами головного натхненника зустрічі протоієрея Юрія Близнюка, «духовенство й молодь спільно дійшли до висновку, що такі вечори потрібно проводити частіше, адже кожне таке спілкування спонукає нас до активнішого служіння в Церкві».
17 лютого 2011 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо