Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

«КЛЮЧІ» – НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ

Дмитро Головенко
Керівник єпархіального видавництва «Ключі» Дмитро Головенко за підтримки Державного комітету телебачення і радіомовлення України взяв участь у XVIII Мінській міжнародній книжковій виставці-ярмарку. Крім «Ключів» на національному стенді України було представлено ще Волинську обласну друкарню.

Представник нашої Церкви взяв участь у круглих столах на теми «Дигіталізація як нове завдання у книговиданні», «Роль установ освіти, видавництв і бібліотек у розвитку читання». На семінарі «Книжкова справа сьогодні і завтра», розповів про поширення духовної книги священнослужителями Київського Патріархату. На запрошення Посла України в Білорусі Романа Безсмертного Д. Головенко презентував видання «Ключів» у виставковому центрі нашого посольства для українців Білорусі.

За словами керівника видавництва, «духовна книга все більше входить у щоденне життя людини і займає щораз більше полиць на міжнародних виставках. Нашу книгу найперше шукають земляки, науковці, котрі цікавляться духовною та історичною спадщиною українського народу». Беручи до уваги представлення книг Білоруського екзархату РПЦ, Д. Головенко висловив думку про необхідність участі у виставках всеукраїнського значення видавництв Київського Патріархату. «Заслухавши виступи російських і білоруських колег на круглих столах, семінарах, презентаціях, ми готові провести такі ж заходи в Луцьку під час щорічної виставки “Книги Великої Волині”», – зазначив він.
17 лютого 2011 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо