Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

НА З’ЇЗДІ МОЛОДІ

IX Всеукраїнський з’їзд «Православна молодь України перед викликами сьогодення». Світлина з сайта Lpba.lviv.ua
Декан монастирів єпархії ігумен Константин (Марченко), інспектор із питань місійної діяльності протоієрей Юрій Близнюк, намісник жидичинської обителі Святителя Миколая Чудотворця ігумен Яків (Мільян), капелан Волинського національного університету ім. Лесі Українки протоієрей Віктор Михалевич та інші священнослужителі і ченці взяли участь у IX Всеукраїнському з’їзді «Православна молодь України перед викликами сьогодення», який відбувся 19 лютого в Київській православній богословській академії.

На пленарному засіданні йшлося про подолання викликів, що виникають перед сучасною молоддю на шляху до Бога. У другій частині з’їзду учасники спілкувалися в тематичних секціях.

Ченці нашої єпархії активно дискутували на тему «Що таке цнотливість? Чи потрібна ця чеснота сучасній людині?». Ігумен Яків повідомив інформаційній службі єпархії, що в цій секції дискутували про це в контексті настанов святих отців, обговорювали, чи є цнотливість у шлюбі. За словами ченця, дискутуючі дійшли висновку: щоб бути цнотливим, потрібно плекати чистоту помислів, тоді в родині пануватиме справжня безкорисна любов, милосердя, співпереживання.

Розповідаючи про роботу секції «До чого призводить пристрасть блуду і чи потрібно її уникати в сучасному світі», о. Юрій стверджує про згоду її учасників, що чи не найбільший виклик сьогоднішньому молодому поколінню – це свобода, яку внаслідок секуляризації суспільства зазвичай полонить пряме чи приховане пропагування неморального способу життя. Щоб подолати нав’язування таких «цінностей», активним православним хлопцям і дівчатам потрібно сміливіше допомагати Церкві працювати з друзями й знайомими їхнього покоління.
21 лютого 2011 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо