ПРИЙМІТЬ ДУХА СВЯТОГО!
12 червня, у День П’ятдесятниці, архієпископ Луцький і Волинський Михаїл очолив урочисту Літургію в кафедральному Свято-Троїцькому соборі обласного центру і виголосив проповідь. Він, зокрема, зазначив, що це торжество є не тільки початком Церкви Христової, а й свого роду днем рідної мови. Адже під натхненням Святого Духа апостоли не просто безстрашно вийшли на проповідь Христового вчення, а промовляли живими, рідними для тогочасних народів мовами. Це для нас, українців, означає, що богослужіння й усе церковне життя має провадитись українською. Це, між іншим, ознака його благодатності.
Плоди Святого Духа різноманітні. Кожен віруючий може сподобитися на них. Це не залежить ані від освіти, ані від статі, віку чи суспільного становища. Умова лишень одна: щире серце, щире бажання прийняти Святого Духа. Хай же Він спочине на кожному з вас – таким чином, яким зволить саме у вашому випадку, побажав високопреосвященний.
Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).
Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).
25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.
Укази єпархіального архієрея в 2015 р. 02 листопада 2015 р.
Звернення Управління єпархії та Управління ДСНС у Волинській області 18 серпня 2015 р.
Резолюція міжнародної науково-практичної конференції на тему: «Християнська традиція Київської Русі»* 10 червня 2015 р.
Усі документи