Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

СВЯТО В РАТНОМУ

Парафія Пророка Іллі в Ратному відзначає храмове свято, яке очолює архієпископ Луцький і Волинський Михаїл. Світлина інформаційної служби єпархії

Учора архієпископ Луцький і Волинський Михаїл очолив престольне свято парафії Пророка Іллі в Ратному. Під час Богослужіння з ним співслужили декан протоієрей Роман Бодак (настоятель храму), ковельський районний декан протоієрей Іван Бонис, камінь-каширський декан протоієрей Володимир Мицько та інше духовенство. До спільної молитви долучились голова селищної ради Володимир Кулик, заступник голови райради Микола Михалевич.

Після Літургії було проведено традиційний хресний хід навколо церкви з окропленням освяченою водою, а на завершення архієрей виголосив проповідь про покликання людини в Божому світі, в якій висловив надію, що незабаром будівництво головної святині Київського Патріархату на Ратнівщині буде завершено.

03 серпня 2011 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо